Test informační proužek

Instalace a postup

1. Nainstalujte si doplněk

Máte první 3 dny na vyzkoušení zdarma. Kdykoliv během této doby doplněk odinstalujete, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Přejít na instalaci

instalace_1

2. Nastavte si barvy a písmo šablony POP

Pro správný chod šablony můžete ponechat své stávající nastavení. V administraci vašeho obchodou si nastavte barevnost šablony (Vzhled a obsah → Editor). V případě, že chcete ponechat vše jak máte, nic neměňte. Doporučujeme nastavit font textu na moderní písmo Open Sans. Nastavení ukázkového eshopu vypadá následovně:

barevnost

3. Nastavte si rozvržení a prvky šablony POP

Pro správný chod šablony můžete ponechat své stávající nastavení. Chcete-li se přiblížit ukázkovému eshopu, otevřete si administraci obchodu a přejděte do Vzhled a obsah → Šablony → Rozvržení. Nastavte si úvodní stranu bez postranních sloupců, podstránku a detail produktu s levým sloupcem.

rozvrzeni

Líbí se vám uspořádání prvků na ukázkovém eshopu? Přejděte do Vzhled a obsah → Šablony → Prvky a prvky přetáhněte následovně:

prvky

4. Nastavte si doplňek šablonu POP.Garnet

V administraci vašeho Shoptetu přejděte do Propojení → Správce doplňků → Vzhled, kde u doplňku Úprava šablony POP (Garnet) klikněte na nastavení. Doplňkové bannery vkládáte také v nastavení doplňku.

spravcedoplnku

TIP: Líbí se vám Instagram widget v patičce?

Vyzkoušejte SI zdarma DOPLNĚK INSTAGRAM WIDGET+